Трамп знову голосно оскандалився на міжнародній арені

Трамп знову голосно оскандалився на міжнародній арені

Американський глава Дональд Трамп знову оскандалився на міжнародній арені. На цей раз він раптово забув, що Еммануель Макрон є президентом Франції. Виступаючи на передвиборному мітингу в штаті Мічиган, Трамп назвав Макрона прем’єр-міністром, правда поки не зрозуміло, чи вирішив він навмисне ‘понизити’ французського лідера або все ж стався ненавмисний конфуз. На скандальну обмовку Трампа звернув увагу телеканал France 24, передає ONLINE.UA.

Об этом сообщает Компромат 2.0

Трамп ‘понизив’ Макрона до прем’єр-міністра кажучи про Паризьку угоду про зміну клімату, з якої США вийшли за рішенням американського президента, так як він вважає договір не вигідним для Америки і американців.

’І знаєте, що ще я зупинив? Паризьке екологічну угоду. Мені дуже подобається прем’єр-міністр Макрон, але я якось запитав про те, як йдуть справи по угоді? Діла не дуже. Я заощадив вам трильйони доларів, ніхто б цього не зробив. Я сказав, що це катастрофа, вони в основному хотіли забрати наше багатство ‘, — заявив Трамп.

Джерело відзначило, що раніше відносини Трампа і Макрона були доброзичливими, поки президент США не почав так звану ‘війну рукостискань’. На останніх зустрічах американський лідер демонстрував колезі своє фірмове міцне і довге рукостискання, але цей натиск обурював французького лідера.

Нагадаємо, США вийшли з Паризького угоди про зміну клімату в 2019 році. Трамп відмовився виділяти 100 мільярдів доларів країнам, що розвиваються для вирішення кліматичних проблем і знижувати парникові викиди для стримування збільшення глобальної середньої температури. Американський глава дав зрозуміти всьому світу, що скептично ставиться до фактів, які підтверджують глобальну зміну клімату, а взяті Сполученими Штатами в рамках угоди зобов’язання називав ‘драконівським фінансовим і економічним тягарем’, який змушені нести американські робочі, бізнесмени та всі платники податків.

Раніше ONLINE.UA повідомляв, що Трамп не вперше потрапляє в скандальні конфузи через свою забудькуватість. Наприклад, під час відвідин дитячої лікарні в Огайо під час малювання з дітьми Трамп забув кольори американського прапора.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/10227195/tramp-znovu-golosno-oskandalivsya-na-mijnarodniy-areni/”

Вход

Меню пользователя

 

Европейская правда — то, что отдаляет от «совка»

Читать современные газеты и с айты становится все сложнее. Особенно для тех, кто желает питать свой разум, а не свои эмоции. Потому сайт Европейская народная правда- это новости для думающих людей. Это новости для людей, которые ежедневно принимаю решения, от которых зависят судьбы украинцев. Это не означает, что простым труженикам не стоит читать сайт Европейской народной правда — наоборот, стоит. Для того, чтобы стать тем, кто принимает решения.

К сожалению, европейские ценности, к которым так стремится большинство населения страны становится все дальше и дальше. И в том вина, что СМИ отдаляют нас от них. Но Европейская народная правда готова исправить это негативное положение вещей.

Формат «Новости для думающих людей» от сайте Европейская народная правда — это то, чего сейчас так не хватает современному украинцу. Сайт станет надежной опорой для всех, кто завтра желает жить в Европе, а не мести задворки Азии.