У Києві затримали банду грабіжників приватних будинків (ФОТО й ВІДЕО)


Столичні правоохоронці затримали злочинну групу, яка грабувала приватні будинки у Києві та області.

Об этом сообщает Компромат РУ


Про це повідомляє 1NEWS.
До складу злочинної групи входило четверо чоловіків, двоє – громадяни України та двоє – Грузії. Троє із них уже мають кримінальне минуле: 42-річний іноземець раніше був судимий за вбивство на території своєї країни, його 43-річний співвітчизник мав судимість за незаконне зберігання зброї, а 62-річний українець – за скоєння майнових злочинів.


За словами Крищенка, зловмисників підозрюють у кількох пограбуваннях.
Останній їхній злочин був у Києво-Святошинському районі, де вони напали на будинок жінки-підприємця і під погрозою зброєю забрали гроші та коштовності.


Спецпризначенці затримали нападників через кілька хвилин після дзвінка про пограбування.


Під час обшуків у них вилучили вогнепальну зброю, ювелірні вироби, знаряддя для злому замків, пластикові стяжки та велику кількість інших предметів, які можуть бути речовими доказами в інших злочинах. Усе це направили на експертизу.


Джерело: Нацполіція


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/u-kyyevi-zatrymaly-bandu-grabizhnykiv-pryvatnyh-budynkiv-foto-j-video.html”

Вход

Меню пользователя

 

Европейская правда — то, что отдаляет от «совка»

Читать современные газеты и с айты становится все сложнее. Особенно для тех, кто желает питать свой разум, а не свои эмоции. Потому сайт Европейская народная правда- это новости для думающих людей. Это новости для людей, которые ежедневно принимаю решения, от которых зависят судьбы украинцев. Это не означает, что простым труженикам не стоит читать сайт Европейской народной правда — наоборот, стоит. Для того, чтобы стать тем, кто принимает решения.

К сожалению, европейские ценности, к которым так стремится большинство населения страны становится все дальше и дальше. И в том вина, что СМИ отдаляют нас от них. Но Европейская народная правда готова исправить это негативное положение вещей.

Формат «Новости для думающих людей» от сайте Европейская народная правда — это то, чего сейчас так не хватает современному украинцу. Сайт станет надежной опорой для всех, кто завтра желает жить в Европе, а не мести задворки Азии.