У Франції дев’ятьох українців засудили за перевезення кокаїну на 360 млн євро


Кримінальний суд французького міста Лілль засудив дев’ятьох українських моряків до тюремних термінів — від 5 до 8 років — за звинуваченням у перевезенні великої партії кокаїну в 2015 році з Венесуели. Українські моряки перевозили 2,3 тонни кокаїну. На європейському ринку вартість цієї партії могла скласти 360 млн євро.

Про це напередодні повідомило видання Ouest France, передає Кореспондент.

"Вирок очікувався протягом чотирьох років. У грудні 2015 року 2,3 тонни кокаїну було вилучено на вантажному судні, яке було затримано в Булонь-сюр-Мер. На борту перебували дев’ять українських моряків, які запевнили, що перевезли цей величезний запас кокаїну під погрозою", — йдеться в повідомленні.

Суд також засудив їх спільно і окремо до штрафу в розмірі 75 млн євро на вимогу митниці. Для всіх засуджених, крім одного, встановлена довічна заборона на відвідування Франції.

Командири екіпажу — грузинський капітан, а також громадянин Туреччини і ще один українець пізніше повинні з’явитися перед спеціальним судом присяжних.

Зазначається, що 11 грудня 2015 року патрульний катер виявив вантажне судно в дуже поганому стані під молдавським прапором біля берегів Па-де-Кале. Рацією капітан корабля Карибська пальма (Carib Palm) повідомив французькій владі, що він прямував з колумбійського міста Картахени до польського міста Гданськ на ремонт.

Його попросили зупинитися в порту Булонь-сюр-Мер. Під час перевірки правоохоронці знайшли на кораблі схованку, де було заховано 2,3 тонни кокаїну, чистота якого становила, в середньому, 75%, а його ціна при продажу — 75 млн євро, і 360 млн євро при перепродажу на європейському ринку.

Розслідування спеціалізованої міжрегіональної юрисдикції встановило, що судно перебувало в столиці домініканської республіки Санто-Домінго з вересня 2015 року. Потім воно вирушило в Картахену, а 16 листопада зупинилося біля узбережжя Венесуели, де було перевантажено.

Раніше в цьому році в Кабо-Верде заарештували 11 моряків з Росії. Поліція виявила на борту вантажного судна Eser рекордну партію кокаїну — 9,5 тонни. Екіпаж підозрюють у контрабанді наркотиків.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-frantsiyi-deviatokh-ukrayintsiv-zasudyly-za-perevezennia-kokayinu-na-360-/” Об этом сообщает agroday.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вход

Меню пользователя

 

Европейская правда — то, что отдаляет от «совка»

Читать современные газеты и с айты становится все сложнее. Особенно для тех, кто желает питать свой разум, а не свои эмоции. Потому сайт Европейская народная правда- это новости для думающих людей. Это новости для людей, которые ежедневно принимаю решения, от которых зависят судьбы украинцев. Это не означает, что простым труженикам не стоит читать сайт Европейской народной правда — наоборот, стоит. Для того, чтобы стать тем, кто принимает решения.

К сожалению, европейские ценности, к которым так стремится большинство населения страны становится все дальше и дальше. И в том вина, что СМИ отдаляют нас от них. Но Европейская народная правда готова исправить это негативное положение вещей.

Формат «Новости для думающих людей» от сайте Европейская народная правда — это то, чего сейчас так не хватает современному украинцу. Сайт станет надежной опорой для всех, кто завтра желает жить в Европе, а не мести задворки Азии.