Вперше в Україні хлопець з синдромом Дауна здобув вищу освіту

Об этом сообщает kontury.in.ua со ссылкой на СМИ.


Хлопець отримав ступінь бакалавра історії. Він часто вчився набагато успішніше за своїх однокурсників. Йому вручили диплом 11 липня.


Богдан Кравчук став першим українцем з синдромом Дауна, який здобув вищу освіту. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила співробітниця Українського інституту національної пам’яті Леся Бондарук в п’ятницю, 12 липня.


«Пам’ятаю 5 років тому ми з його мамою Євгенією Кінах боролися за його право на вищу освіту. Виявилося, що радянську норму з 70-х років про заборону на вищу освіту людям з синдромом Дауна можна побороти сучасними підходами до освіти. Спасибі міністру освіти Сергію Квіті і його заступнику Павлу Полянському, які зрозуміли і підтримали право особливих дітей на вищу освіту», — написала Бондар.


Вона також наголосила, що всі ці п’ять років Богдан сумлінно вчився і часто був набагато успішнішим від звичайних студентів. Вони могли прогуляти або не довчитися, а Богдан дуже любить історію і не міг підвести довіру до його можливостей.


«Я щаслива сьогодні, що причетна до історії освіти Богдана Кравчука. Сподіваюся, що в нашому суспільстві знайдеться для нього робота за фахом, і він зможе самостійно заробляти на життя», — зазначила Леся Бондарук.


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/вперше-в-україні-хлопець-з-синдромом-д/”

Вход

Меню пользователя

 

Европейская правда — то, что отдаляет от «совка»

Читать современные газеты и с айты становится все сложнее. Особенно для тех, кто желает питать свой разум, а не свои эмоции. Потому сайт Европейская народная правда- это новости для думающих людей. Это новости для людей, которые ежедневно принимаю решения, от которых зависят судьбы украинцев. Это не означает, что простым труженикам не стоит читать сайт Европейской народной правда — наоборот, стоит. Для того, чтобы стать тем, кто принимает решения.

К сожалению, европейские ценности, к которым так стремится большинство населения страны становится все дальше и дальше. И в том вина, что СМИ отдаляют нас от них. Но Европейская народная правда готова исправить это негативное положение вещей.

Формат «Новости для думающих людей» от сайте Европейская народная правда — это то, чего сейчас так не хватает современному украинцу. Сайт станет надежной опорой для всех, кто завтра желает жить в Европе, а не мести задворки Азии.