Шарм-ель-Шейх: що подивитися, якщо їхати на 7 днів

Об этом сообщает versal-online.in.ua со ссылкой на СМИ.

А інші втомлюються від такого релаксу. Для справжньої насолоди відпусткою їм просто необхідні екскурсії, прогулянки по місту, активний спорт. Що ж може об’єднати два таких різних типи туристів? Звичайно ж, Шарм-ель-Шейх! Цей курорт – ідеальне місце, де можна присвятити всю відпустку ледачому пляжному відпочинку або поєднати його з цікавими прогулянками і екскурсіями.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЩо заслуговує на особливу увагу

Для того, щоб зануритися в особливу атмосферу Єгипту і курорту, обов’язково варто відвідати:

  • Монастир Святої Катерини. Це одна з найголовніших визначних пам’яток курортного міста. Розташована ця архітектурна пам’ятка не інакше як у підніжжя гори Мойсея.
  • Неподалік також є не менш цікавий об’єкт – Кольоровий каньйон. Особливий ландшафт пробуджує уяву, дозволяючи побачити найхимерніші форми і образи.
  • Заповідник Рас-Мохаммед. Заради відвідування цього казкового місця потрібно забронювати тур до Шарм-ель-Шейху ось тут https://www.tui.ua/countries/egypt/sharm-el-sheikh/, що перетворить відпустку в неймовірну пригоду. Цей заповідник відомий на весь світ своїми кораловими рифами, які не раз захоплювали Жака Ів Кусто. Крім захоплюючого підводного життя тут можна зайнятися дайвінгом і снорклингом, познайомитися з дивовижними тваринами і побачити знамениті мангрові зарості.
  • Музей папірусу в Шарм-ель-Шейху – цікаве місце, де можна дізнатися багато цікавих фактів про технології виготовлення папірусу, побачити стародавні екземпляри і навіть прикупити собі на пам’ять картину, вироблену на цьому старовинному матеріалі.
  • І діти, і дорослі будуть перебувати під враженням після відвідування музею Тутанхамона.
  • Острів Тиран повинен бути в списку «must visit» у кожного туриста. До речі, узбережжя острова є частиною національного парку Рас-Мохаммед.
  • Тим, хто готовий на більш тривалі екскурсії, обов’язково варто відправитися в легендарний Луксор, щоб на власні очі побачити величні пам’ятники, храми і Місто Мертвих. Ну і як же встояти перед екскурсією до пірамід Гізи?

До численних природних та історичних пам’яток варто додати дельфінарій, розважальні комплекси і дискотеки, Старий ринок з особливою атмосферою, аквапарк, катання на квадроциклах, прогулянки на яхтах і багато іншого. Разом з туроператором TUI Ukraine ви можете відвідати найцікавіші і захоплюючі місця Шарм-ель-Шейху, спланувати своє дозвілля так, що навіть не помітите, що тиждень пролетів як одна мить! Пам’ятайте, що влітку ціни на відпочинок в Єгипті найнижчі і для підбору туру обов’язково телефонуйте за номером 044 299 77 88, щоб менеджери компанії забронювали для вас ідеальну подорож.


Джерело статті: “https://versii.if.ua/post-u-fb/sharm-el-sheyh-shho-podivitisya-yakshho-yihati-na-7-dniv/”

Вход

Меню пользователя

 

Европейская правда — то, что отдаляет от «совка»

Читать современные газеты и с айты становится все сложнее. Особенно для тех, кто желает питать свой разум, а не свои эмоции. Потому сайт Европейская народная правда- это новости для думающих людей. Это новости для людей, которые ежедневно принимаю решения, от которых зависят судьбы украинцев. Это не означает, что простым труженикам не стоит читать сайт Европейской народной правда — наоборот, стоит. Для того, чтобы стать тем, кто принимает решения.

К сожалению, европейские ценности, к которым так стремится большинство населения страны становится все дальше и дальше. И в том вина, что СМИ отдаляют нас от них. Но Европейская народная правда готова исправить это негативное положение вещей.

Формат «Новости для думающих людей» от сайте Европейская народная правда — это то, чего сейчас так не хватает современному украинцу. Сайт станет надежной опорой для всех, кто завтра желает жить в Европе, а не мести задворки Азии.