• В Крыму у УПЦ КП отобрали три храма - Патриарх Филарет

    Об этом в эфире "Радио Свобода" сообщил Патриарх Киевский и всей Руси-Украины Филарет. По его данным, культовые сооружения отдали Московскому патриархату.Как отметил Филарет, ситуация с храмами УПЦ КП на полуострове сложная."Там сейчас ставится вопрос о национализации церковного имущества. То есть все наши храмы, здания власти хотят национализировать. А дальше что будет с этими национализированными храмами, они нам дадут в пользование, или не дадут, или кому-то другому передадут... Но ситуация там тяжелая. Свободы там нет", - сказал патриарх Филарет.Он также рассказал, что на территории Донбасса, которую контролирую группировки "ДНР" и "ЛНР", боевики разрешили проводить богослужения только "московским" священникам.

    Опубликовано 08.01.2015 10:24 Подробнее ...

Холодницький розкрив подробиці допиту Онищенка по скайпу

Нардеп-утікач уникав відповідей на конкретні запитання.

Депутата-втікача Олександра Онищенка допитали за допомогою скайп-зв’язку. Про це розповів заступник генерального прокурора України, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.«Детективи, прокурор були з однієї сторони, Онищенко – по іншу сторону скайп-зв’язку. Були розмови, і він гарно усе розказував. Прокурор почав ставити конкретні запитання, наприклад, чи платили, умовно кажучи, за призначення якогось з міністрів», - розповів Холодницький.

Він пояснив, що прокурор ставив конкретні запитання — кому платили, коли, якими коштами —готівкою чи переказами, а якщо переказами, то через який банк, — тому, що слід чітко встановити час, місце, спосіб і знаряддя вчинення тих чи інших злочинів.«На це Онищенко відповідав: «Не припомню, не знаю, потом». І такі шаблонні відповіді — на усі питання. То, вибачте, ти говориш загальні фрази, а коли переходимо до конкретного, то я «не помню, я не знал», – повідомив про деталі допиту Назар Холодницький.

Нагадаємо, в червні 2016 року НАБУ та САП викрили організаторів схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з Укргазвидобування, в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько трьох мільярдів гривень. Встановлено причетність до організації даної схеми народного депутата Олександра Онищенка. У рамках справи заарештували 12 фігурантів. Головними організаторами злочинної організації називаються три особи – сам Онищенко, його матір Інеса Кадирова та фігурант низки газових оборудок Валерій Постний, який, за даними ЗМІ, мав спільний бізнес з олігархом Ігорем Коломойським. Загалом у справі фігурують 20 осіб. З-поміж них — відсторонений від посади голова ДФС Роман Насіров.

5 липня Верховна Рада схвалила зняття недоторканності, затримання і арешт Онищенка. За кілька днів до цього він втік із України і тепер переховується. 10 серпня Онищенка оголосили у всеукраїнський розшук. Пізніше стало відомо, що Антикорупційна прокуратура перевіряє інформацію про отримання народним депутатом Олександром Онищенком російського громадянства і направила запит про правову допомогу для подальшої видачі Онищенка.

Джерело:tyzhden.ua

Вход

Меню пользователя

 

Notice: Array to string conversion in /home/rezz/domains/pechat-ua.info/public_html/libraries/joomla/registry/registry.php on line 97

Европейская правда — то, что отдаляет от «совка»

Читать современные газеты и с айты становится все сложнее. Особенно для тех, кто желает питать свой разум, а не свои эмоции. Потому сайт Европейская народная правда- это новости для думающих людей. Это новости для людей, которые ежедневно принимаю решения, от которых зависят судьбы украинцев. Это не означает, что простым труженикам не стоит читать сайт Европейской народной правда — наоборот, стоит. Для того, чтобы стать тем, кто принимает решения.

К сожалению, европейские ценности, к которым так стремится большинство населения страны становится все дальше и дальше. И в том вина, что СМИ отдаляют нас от них. Но Европейская народная правда готова исправить это негативное положение вещей.

Формат «Новости для думающих людей» от сайте Европейская народная правда — это то, чего сейчас так не хватает современному украинцу. Сайт станет надежной опорой для всех, кто завтра желает жить в Европе, а не мести задворки Азии.