Як Сашко Білий наживався на революції

Ще 4 березня Генадій Москаль написав звернення голові РНБО Андрію Парубію, щоб той втрутився в ситуацію в Рівному та відреагував на дії Сашка Білого. Якщо виходити з того, що пише Москаль - Білий, де-факто, займався відкритим рекетом і збирав данину. Щоправда, слід зазначити, що він рекетував тодішнє керівництво міліції Рівненської області.Так, в своєму запиті Генадій Москаль вказує на те, що начальний ДАІ Семенюк одноразово заплатив на розвиток "Правого сектору" 10 тисяч доларів, а потім пообіцяв щотижня мав передавати 2 тисячі. 

Пізніше, представники спілки автомобілістів Рівненщини вимагали відставки Семенюка, але він передзвонив Музичку і той переломив ситуацію.

24.02 Музичко з групою однодумців завітав до податкової міліції і там забрав автомобіль Нісан "Тірано", начебто на потреби революції.

25.02 він з товаришами побував на території ТзОВ "Тако", де для потреб революції забрав два автомобілі Мітсубісі L-200.

26.02 Музичко з групою людей побували у екс-голови Рівненської РДА Карпенчука де вимагали 700 тисяч доларів. Зараз, як зазначає Москаль, Карпенчук боїться йти в міліцію.

Згідно з запитом Москаля, керівник ГУМВС в області Лазарєв віддав "Правому сектору" базу "Беркуту", а сам Музичко знаходився на всіх оперативних нарадах. Окрім того, із бази данних зникла позначка про судимість Музичка. При цьому, як повідомляє Москаль, за таку лояльність Музичко зміг змусити активістів Майдану та депутатів Рівненської облради відкликати подання про звільнення Лазарєва з посади.

Зазначимо, саме після звернення Парубія 12 березня МВС відкрило оперативно-розшукову справу.

http://espreso.tv/new/2014/04/03/yak_sashko_bilyy_nazhyvavsya_na_revolyuciyi___moskal_dokument

Вход

Меню пользователя

 

Европейская правда — то, что отдаляет от «совка»

Читать современные газеты и с айты становится все сложнее. Особенно для тех, кто желает питать свой разум, а не свои эмоции. Потому сайт Европейская народная правда- это новости для думающих людей. Это новости для людей, которые ежедневно принимаю решения, от которых зависят судьбы украинцев. Это не означает, что простым труженикам не стоит читать сайт Европейской народной правда — наоборот, стоит. Для того, чтобы стать тем, кто принимает решения.

К сожалению, европейские ценности, к которым так стремится большинство населения страны становится все дальше и дальше. И в том вина, что СМИ отдаляют нас от них. Но Европейская народная правда готова исправить это негативное положение вещей.

Формат «Новости для думающих людей» от сайте Европейская народная правда — это то, чего сейчас так не хватает современному украинцу. Сайт станет надежной опорой для всех, кто завтра желает жить в Европе, а не мести задворки Азии.